Adwokat Oświęcim

Magdalena Stancel

Kancelaria Adwokacka Oświęcim - Magdalena Stancel

Kancelaria Adwokacka Magdaleny Stancel świadczy usługi prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych na terenie miasta OświęcimOferujemy profesjonalne doradztwo prawne i kompleksową obsługę w zakresie sporów sądowych.

Zakres usług Kancelarii Adwokackiej w Oświęcimiu

Świadczymy obsługę prawną dopasowana do Państwa potrzeb. Misją Kancelarii jest zapewnienie pomocy prawnej w Oświęcimiu na jak najwyższym poziomie.  Dokładamy wszelkich starań, aby sprawy były rozwiązywane z korzyścią dla Państwa. Przedstawiamy różne alternatywy rozwiązania sporu. Poświęcamy naszym Klientom tyle czasu ile tego potrzebują. Zapewniamy kompleksową pomoc w trudnych sytuacjach prawnych.

Zajmujemy się sprawami z zakresów:

  • prawo karne, 
  • prawo cywilne i rodzinne
  • prawo pracy, 
  • prawo administracyjne

Konsultacje i porady prawne Oświęcim

Adwokat Magdalena Stancel udziela porad prawnych w Kancelarii w Oświęcimiu. Na spotkanie w Kancelarii warto zabrać wszystkie dokumenty związane ze sprawą. Podczas rozmowy udzielimy pomocy prawnej wskazując najkorzystniejsze dla Państwa możliwości rozwiązania problemu. W sytuacjach pilnych, wymagających natychmiastowej reakcji, spotkania umawiane są nawet tego samego dnia. Standardowo, termin konsultacji ustalany jest z  kilkudniowym wyprzedzeniem. Koszt porady prawnej udzielanej w Kancelarii w Oświęcimiu określany jest indywidualnie przez adwokata, w zależności od skomplikowania sprawy.

Mediator Oświęcim

Mediacje to alternatywna i dobrowolna forma rozwiązania sporów. Ugoda może być satysfakcjonująca dla obu stron oraz powoduje mniejszy stres niż w przypadku prowadzenia spraw sądowych. Mediator z miasta Oświęcim Magdalena Stancel jest wpisana na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie, Katowicach oraz Bielsku-Białej. Postępowanie mediacyjne może być prowadzone na podstawie postanowienia sądu lub na podstawie umowy stron. Ugoda zawarta przed Mediatorem – po jej zatwierdzeniu przez Sąd- ma moc prawną ugody zawartej przed Sądem. Ugoda zawarta przed Mediatorem, którą Sąd zatwierdził poprzez nadanie klauzuli wykonalności, staje się tytułem wykonawczym. Mediacja jawi się jako jeden z lepszych sposobów rozwiązywania sporów, gdzie to nie Sąd, a strony kształtują rozwiązanie.

Dobry Adwokat Oświęcim i okolice

Jeżeli poszukują Państwo rzetelnej i profesjonalnej pomocy prawnej w Oświęcimiu serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz umówienia się na spotkanie. Zapewniamy zaangażowanie oraz pełną dyskrecję. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów. 

Nasza Kancelaria Adwokacka zlokalizowana jest przy ulicy Łukasiewicza 4 lok 11 w Oświęcimiu. Tel. 720 449 310

ZOBACZ CO MAMY DO ZAOFEROWANIA

Klienci indywidualni

Prawo karne

Prawo cywilne i rodzinne

Prawo pracy

Prawo administracyjne

POSIADASZ SWÓJ BIZNES?

Klienci biznesowi

W ramach świadczonych usług dla klientów biznesowych oferujemy:

Doradztwo prawne

Zakładanie spółek

Windykację należności

Wsparcie w negocjacjach

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Kancelaria Adwokacka Oświęcim

ul. Łukasiewicza 4 lok. 11 32-600 Oświęcim

Współpracujemy z serwisem biuraprawne.com